De vrachtwagenchauffeur die afgelopen weekend om het leven kwam bij een verkeersongeval op de weg naar Jaikreek te Brokopondo, komt uit Maleisië en was werkzaam in Suriname.
De bestuurder genaamd Naga Anak Aleng reed zaterdag 15 juni 2024 met een lading houtblokken in de richting van de Gaama Abagoweg, toen hij bij het beschrijven van een bocht naar links, waar een afdaling was, de controle over het stuur verloor.
Hij raakte van de weg en belandde aan de rechterzijde in een beek, waar het voertuig vast kwam te zitten. Door de klap schoven de houtblokken naar voren en drukten op de cabine, die zwaar beschadigd raakte zoals op de foto te zien is.
De chauffeur die daar zat raakte bekneld achter het stuur meldt de politie van Regio Midden Suriname. De man overleed ter plaatse.
De brandweer kon het gebied niet aandoen waarna men met behulp van een graafmachine het lichaam uit de cabine heeft gehaald.
De dood van de Maleisische man werd door een arts vastgesteld waarna zijn lichaam na afstemming met het Openbaar Ministerie in beslag genomen ter obductie.
De afdeling Unit Verkeer Midden is belast met het verder onderzoek.




Hoe komt deze man in Sur??? Zo zullen er nog meer gasten zijn van heinde en verre en we weten niet wat voor criminele figuren dat zijn. De indianen gaan 15 jaar zitten, maar de vloek op de houttrucks wordt ook 15 x erger
gemodereerd
RIP!
Arbeidsinspectie draait niet op volle toeren. De zoveelste hardwerkende (buitenlander) die tijdens werktijd verongelukt.
Controleer die vrachtwagens en de rijbevoegdheid en rijvaardigheid van die vrachtwagenchauffeurs.
Doen jullie ook bij buschauffeurs dus kan hier ook.
De ondernemers beveiligen hun werknemers onvoldoende.
Rapporteer een reactie
Pas op met Mama Natuur!! 1 VOOR 1 WORDT OPGESLOKT!!! Wel jammer voor deze gast en voor de nabestaanden nog erger!! God zij met jullie!!! Helemaal vanuit Maleisië kwam hij (harde werker) eerlijk zijn brood verdienen!!
RIP!!
Rapporteer een reactie
@wiep ding@ je hebt t over opgeslokt stond ik de rij van de republiek bank om te pinnen, waar er 2 automaten zijn gegeven moment dacht ik wat is er aan de hand en ik gaat vragen ben ik bijna een kwartier verder met wachten werd gezegd dat dat pasje opgeslokt was,ik dacht de bank iser zelf naast ga daar je zaak verder afhandelen ,want blijven kijken naar de automaat lost verder niets op hori sma op mang.
Rapporteer een reactie
Door achterstalligheid van OW…..lijkt ook deze weg op het maanlandschap. En hij schaamt zich niet om te zeggen dat hij als leraar op de universiteit van SU alles weet en niemand hem wat moet komen uitleggen.
Vandaar dat de wegen op zijn smoel- en achterwerk lijken.
gemodereerd
Verschrikkelijk voor deze man en zijn nabestaanden, maar ik vraag me toch wel af waarom we truck chauffeurs uit Maleisië moeten laten komen.om in Suriname te rijden, zijn Surinamers te stom om een truck te leren besturen? Als we hoogopgeleide professionals laten halen uit het buitenland om hier te werken, kan ik daar nog begrip voor hebben, maar en truck chauffeur is toch niet nodig?
Rapporteer een reactie
Ik merk dat de domme opmerking van @ Debby is weggehaald.
” Wat een dom mens zeg ”!
sari tori
Jacko
Rapporteer een reactie
J.ZWartman ,jij bent ook een Ezel.hoor .hihiha
Rapporteer een reactie
@ Roos : Dank je wel: ik ken je niet, wil het ook niet!
”Ik heb het liever dat jij dat zegt, en niet 1 tje met hersens”.
sari tori
Jacko
Rapporteer een reactie
@ Henkes
Ik denk dat deze chauffeur door de maatschappij, van het bedrijf
dat hout van Su afneemt in dienst is.
sari tori
Jacko
Rapporteer een reactie
😁Gave om de jungel geluiden beter op te vangen en de eigen soortgenoten tot slaaf te houden. Want zij kunnen op dit moment niks hiertegen doen.😅
Rapporteer een reactie
Artikel boven is per ongeluk hier geplaatst!
Excuses!
Rapporteer een reactie