Twee mannen hebben vrijdag op klaarlichte dag een winkelier overvallen aan de Welgedacht B-weg in Suriname.
De 58-jarige winkelier werd rond 11.00u onder bedreiging beroofd van 20.000 Surinaamse dollars. Ook werd een onbekend aantal pakken sigaretten weggenomen.
Op vastgelegde camerabeelden is te zien dat de twee daders in de winkel staan. Een loopt dan achter de toonbank langs, naar de winkelier en grijpt hem van achteren vast.
De andere pakt dan van de voorkant geld uit de kassa. Daarna zie je de daders rennen naar een in aanbouw zijnde woning. Vandaaruit zijn ze een bosschage in gerend.
De politie van De Nieuwe Grond was na de melding ter plaatse voor onderzoek. Van de daders ontbreekt nog elk spoor.




Maar wanneer die vrouwe gaan pleege die overval? Altijd weer manne. Worde eentonig.
Rapporteer een reactie
Schiet de daders aan flarden in dat bosschage van achteren op de vlucht!! Klaar is kes kesi!!!
Rapporteer een reactie
Vertrouw op eigen kunnen.
Rapporteer een reactie
@ Wiep – Ding
Dat mag niet van Chan in opdracht van, Amoksi Alesie, en Brunsie!!!
”Probeer dat in je oren te knopen” anders krijgen we The planet of
the Apes toestanden !!
Sari tori
Jacko
Rapporteer een reactie
En dan praat men over toeristen??
In dit rovers land.
Vreselijk.
Rapporteer een reactie