HomeNieuws uit SurinameKanapé: "Politici die beweren prijzen omlaag te zullen brengen praten nonsens"

Kanapé: “Politici die beweren prijzen omlaag te zullen brengen praten nonsens”

-

Srefidensi Party

Volgens de fractieleider van de ABOP, Obed Kanapé, moeten Surinamers niet trappen in verhalen van politici waarbij zij de kiezers beloven dat zij de prijzen van producten, diensten en zelfs nutsvoorzieningen na verkiezingswinst in 2025 omlaag zullen brengen.

Feit is volgens hem dat welke regering er ook komt, indien de keus wordt gemaakt om het Internationaal Monetaire Fonds (IMF) los te laten zal het land dan regelrecht naar de afgrond worden geleid.

“Het is voor de gek houderij. Alla den man san e kon meki propaganda gi yu dati o saka watraprijs, stroomprijs nanga oliprijs, taigi den dati na nonsens den e taki. Na wan lalla lalla nonsens! Omdat je niet in staat bent dat te vergoeden met de weinige inkomsten van het land. Je bent niet in staat!”, zei Kanapé op D-TV Express.

Volgens de ABOP-topper heeft de minister van Financiën in Suriname dit reeds geprobeerd door de brandstofprijs eerder middels subsidie omlaag te houden. Uiteindelijk heeft de Staat 400 miljoen SRD daaraan moeten uitgeven.

“Terwijl AZ 20 miljoen SRD nodig heeft om zieke personen voor behandeling naar Colombia te sturen. 400 miljoen SRD heeft de overheid gewoon aan iedereen, mensen met bedrijfsauto’s en vrachtwagens, gefinancierd. Omdat je politiek mooi wilt uitstralen? Mi ne voer den politiek dati. Mi na den politiek fu opo sma ai en poti yu ini a realiteit. Dat is veel beter”, aldus Kanapé.

shop now
BakkaNa Party

11 REACTIES
  1. Ik zou niets beloven, alleen t volk laten zien wat je kan,verras t volk gewoon met dingen die belangrijk ,een goede volksgezondheid,bevoorrading van medicijnen, t onderwijs, infra structuur gezonde voeding enz dat is wat t volk wil maak t volk niet gek met nonsens.


    Rapporteer een reactie
  2. Ik vond Knape heel verstandig, beantwoord de vragen netjes met onderbouwing, terwijl de journalist van D-TV zeer negatief klonk richting de VHP en de president. D-TV zaai onrust en verwarring in de gemeenschap. Hij wil de regering graag in de negatieve daglicht zetten. Hij is een NDP,ers en praat liefst met SILOS en BOUVA


    Rapporteer een reactie
  3. De realiteit: Suriname is een arme ontwikkelingsland, maar de bevolking wil leven als mensen in rijke ontwikkelde landen. Realiteitszin ontbreekt bij de bevolking en de politici vertellen hen dit niet. Gelukkig deze politicus wel.


    Rapporteer een reactie
  4. Kanapé(Bankstel) meneer ga eerst ja binnenland bewoners scholen om bedrijven op te zetten, en productie te genereren voor de interne markt en even voor de externe markt, onder het mom van politieke voering doen jullie gaan moer om de bewoners wegwijs te maken, en zo houden jullie de hele binnenland bewoners achter en achterlijk. Ik zou zeggen het is nu tijd dat de binnenlanden van Suriname economische groei maken, al 70jaren staat de tijd stil in het binnenland van Suriname niemand die zijn of haar poot uitsteekt, schande voor het politiek in Suriname, nonsens achterlijke politiek, een status van 0,0… Meneer Pengel tijd Het zelfde, als ze maar olie, Bokoe, Batjaw, zout, suiker en lucifer kregen verder hielt men ze oerdom. Nu anno 2024 Brunswijk haalt ook het zelfde politieke uitvoering, men houd ze gewoon dom.. Nu oplossing voor bedenken Kanapé,


    Rapporteer een reactie
  5. Deze man is gewoon een wolf in schaapskleren.
    Eindelijk komt de realiteit uit je strot. 2020 had je partij, de samenleving en vooral de binnenland bewoners letterlijk een broodje aap verhaal voorgehouden.
    Hun propaganda was een en al, watra, oli, stroom, njanjan sani prijs o saka.
    Anno 2024 zijn de prijzen inderdaad verlaagd.
    De prijzen van de euro en us dollar.
    Suriname heeft een belabberde economie.
    Het land draait middels een grijze circuit van legaal en illegale handel.
    De kortzichtigheid, licht gelovigheid en achterlijkheid, maakt de meesten kijken naar ons kent ons.
    Men spiegelt zich aan hun voorbeeldfiguren.( als hij/zij als ongeschoolde via de politiek of wat dan ook rijk is geworden, kan ik dat ook)

    Men wil als hetckan, alles gratis hebben, danwel voor heel weinig.
    Men moet ophouden om steeds maar de vinger te wijzen naar politieke partijen.
    De Surinamers moeten in zichzelf investeren, niemand is som en niemand houdt wie dan ook dom.

    Ze lopen met mobiele apparaten van 1500 us dollars, weten het als geen ander te gebruiken en misbruiken.
    Ja maar dagelijk lopen mekkeren en als jij, niet wilt investeren in jezelf en de toekomst van je kinderen en land, dan moet men maar blijven, verkeerde prioriteiten stellen in het leven en zich daarnaar richten
    Kanaalpe, ga de mensen die misleid zijn in 2020 je verontschuldigingen aanbieden.

    De verkiezingen 2025 zijn aanstaande en om de lichtgelovigen aan te trekken, kom jij met hetgeen jij envje bende in 2020 had moeten vertellen aan je achterban.
    Begin met je partijleiding, ze nu weer vet te mesten met oli en rijst.
    Kijk maar naar je voorzitter en men weet wie jij bent.


    Rapporteer een reactie
  6. Kanape wilt te graag. Enkele maanden geleden heeft hij in het assemblee een opsomming van de tekortkomingen bij de president en zijn inner circle gedaan. Waarbij de coalitie met hun oren stond te klapperen! Vandaag bespeur ik wat meer tolerantie richting de beleidsmakers in zijn relaas…! Wat er daarna is gebeurd, blijft vaag! De man heeft artistieke talenten en moet misschien wat anders gaan doen daarmee. Dit is niet het podium voor hem.

    Suriname heeft de potentie om een welvarend land te zijn. Met de juiste kundige mensen aan het roer, zal het leven betaalbaar worden in een land van overvloed..! Dus Kanape.. dat jij de oplossing niet ziet, betekent niet dat anderen het niet kunnen. Laat men beginnen om eerlijk en oprecht te zijn tegenover zichzelf en alle processen in het land opnieuw onder de loep te nemen. Dan zal Suriname kunnen profiteren van de rijkdom waarover het beschikt!


    Rapporteer een reactie
  7. Kat in het nauw maakt rare sprongen, mensen
    in nood geloven ook alles! In Su kan je niet peilen
    wie voor het volk gaat, meestal gaan ze voor eigen
    belangen in het DNA zitten!

    sari tori

    Jacko


    Rapporteer een reactie
  8. Bouta hft ze bouwrijp gemkt vr de armenolgens Debiel!! Bouta hft ze bouwrijp gemkt vr de armen!1
    wel weggevlucht als een Kakerlak, nadat hij al die armen letterlijk uitgekeukt heeft!! Nu is het de schuld van Chan!!


    Rapporteer een reactie
  9. Phalane heeft het goed gezien. Hoe willen ze in een derde wereldland stroomprijzen en benzineprijzen betalen die overeenkomen met Nederland en andere westerse landen? Suriname is een derde wereldland en burgers van zulke landen kunnen geen hoge prijzen betalen voor overheidsdiensten en andere producten. Deze regering heeft prijzen in de winkels die duurder zijn dan in Nederland. Weg met deze mensen en snel ook!


    Rapporteer een reactie
  10. Hans Oh 20 mei 2024 Bij 11:12
    “Deze regering heeft prijzen in de winkels die duurder zijn dan in Nederland.”
    =================================

    “Deze regering”….yu tak wan lo nonsens…..
    Volgens mij heb je niet alles op een rij….


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES