Een gezin van vier is maandag dakloos geworden, nadat hun woning compleet door brand werd verwoest. Dit gebeurde iets voor 18.00u aan de Ramsingaarweg in Suriname.
Vernomen wordt dat een moeder met haar twee zonen thuis was, toen de brand in de keuken begon. De buren en de bewoners hebben volgens voorlichter van de Surinaamse brandweer Olton Pinas getracht het vuur met emmers water te blussen, maar dat is niet gelukt.
Het huis met inboedel is geheel in de vlammenzee verloren gegaan. Het betreft in deze een laagbouw woning deels uit steen en deels uit hout opgetrokken. Een belendend pand heeft schade opgelopen aan de dakgoot, twee schuiframen en het plafond.
Er hebben zich geen persoonlijk ongelukken voorgedaan. De oorzaak van de brand is vooralsnog niet bekend. De politie van Livorno was ter plaatse voor onderzoek.





zeker weer de ingehuurde jongens van santogron met hun coctails die 12 daf trucks hadden verbrand inclusief boomstammen.
ze worden nu ingezet met coctails (flesje vuur met olie) vanuit de dokking-loods-20 jaar cel.
elke dag brand……….no mang…………de dokking loods draait op volle toeren met coctails maken en gooien in mensen hun huis.
Rapporteer een reactie
Misschien die doks van meneer Van den Bergh was heel brandbaar in die pan.
Rapporteer een reactie
2024 is duidelijk een schrikkeljaar kijk daar geloof ik wel in @jacko.
Rapporteer een reactie
anno 2024 en bijna niemand heeft een brandblus apparaat in huis. En kom me niet zeggen dat het duur is , het is een beveiliging voor je eigen leven en die van je familie.
Rapporteer een reactie
De 5 elementen zijn in beweging en slechts een Avtaar kan ze volledig kalmeren.
Rapporteer een reactie