De politie van Meerzorg heeft op zondag 25 februari A.K. aangehouden en in verzekering gesteld voor zware mishandeling van zijn vrouw R.R.
De man heeft met een kapotte Heineken fles zijn vrouw verwondingen toegebracht aan haar armen. Vervolgens beet hij haar ook in de armen en sloeg hij haar enkele keren met een stok aan haar linkerschouder.
Na de daad hield de verdachte zijn vrouw voor dat ze naar de Wijdenboschbrug moet gaan om dood te bloeden.
De politie heeft A.K. na de aangifte aangehouden en in overleg met een lid van het Openbaar Ministerie Suriname in verzekering gesteld. Het onderzoek duurt.





Law mang lai. Mek a mang sref djompo foe bosje brug.
Rapporteer een reactie
Zeker a no kisi ing natje of droogje dus moet ze van de brug hmmm.
Rapporteer een reactie
A.K..nó bo musu nyan a KA dati om één van mijn zusters zo te behandelen. Gelukkig hebben mijn twee zwagers het nooit in hun hoofd gehaald mijn twee zusters zo te behandelen. Ze waren, of ‘vrijwillig’ van de Bosje brug gesprongen, of ze hadden, net als die andere grote KA, moeten onderduiken.
Rapporteer een reactie
Deze zg vent moet zo snel mogelijk van de maatschappij verwijderen.
Ben ik effe blij dat deze fossiel, niet bij mijn familie thuishoort!
sari tori
Jacko
Rapporteer een reactie
@ Henkes
Fa waka ik schrik ff van je vocabulaire mang, dat ben ik van je niet gewend!
Maar ik begrijp je helemaal, ik zou ook geen goede maatje, van deze zg vent
zijn (worden.)
sari tori
Jacko
Rapporteer een reactie
@ Jantje
Zou je ook zo denken als deze vrouw, jou zus zou zijn ????
sari tori
Jacko
Rapporteer een reactie
Jazeker als deze vrouw mijn zus zou zijn dios lo sa kiko lo mi haci…?….🤔🤔Lo mi pensa hopi bon mes mes👎👎
Rapporteer een reactie