De politie van het bureau Corantijn kreeg in de morgen van dinsdag 13 februari de melding dat er was ingebroken in het gebouw van het ministerie van Landbouw, Veeteelt en Visserij (LVV) aan de Walidin Ishaakweg.
Onbekenden hebben de opslagruimte overhoop gehaald en twee nieuwe dienstbromfietsen en een computer weggenomen, meldt de politie van Regio West Suriname.
De medewerker A.L. deed van deze diefstal middels braak aangifte op voormelde politiebureau.
Bij een ingesteld onderzoek door medewerkers van de Forensiche Opsporing van Regio West is geconstateerd dat de verdachten zich toegang hebben verschaft tot het gebouw door het dievenijzer van een raam en de deuren die leiden tot de kantoren te forceren.
Het onderzoek van de politie duurt voort.





Nickerie ????? wedden, dat het geen kroesharige is ?????
Sari tori
Jacko
Rapporteer een reactie
De dieven weten ook altijd wat zich waar bevindt en het juiste tijdstip om toe te slaan. Ze zijn gespecialiseerd in het waarnemen en inschatten van hun kansen voor een succesvolle kraak.
De technologie helpt hen daarbij.
Rapporteer een reactie