Voor het gebouw van de Lagere Technische School (LTS) 4 aan de Diefostraat in Suriname heeft vanmorgen een straatberoving plaats gevonden. Een 16-jarige leerling van de school werd tijdens de beroving gestoken waarna de verdachte met de buit ervandoor ging.
Het slachtoffer N.H. werd met een mes gestoken in zijn rug en gelaat. Volgens de tiener was de rover gemaskerd en gewapend met een mes en werd hij bij de ingang van de school overmeesterd en gestoken.
De dader pakte daarna zijn telefoon af en is in de richting van de Abonestraat gerend.
De politie van Geyersvlijt die de melding over de beroving kreeg ging ter plaatse voor onderzoek. Een ambulance werd ingeschakeld om het slachtoffer af te voeren voor verdere verpleging (foto).
Aan de aanhouding van de verdachte of verdachten wordt hard gewerkt. De politie heeft de zaak in verder onderzoek.






” Wo sit ing ” zei onze crime fighter zijne excellentie Lee-Mofo-Santokhi. Hij zou het allemaal regelen en wat blijkt nu? De pleuris is uitgebroken in het land. Dagelijks vinden er berovingen en overvallen plaats.
De crime fighter kan met zijn commissies geen enkele crimineel tegenhouden. De criminelen lachen zijne excellentie Santokhi uit omdat hij tot niets instaat is. Zelfs Nederland heeft het met hem gehad.
Ze vinden hem net zo onbetrouwbaar als haarluis op een kaal hoofd.Dit is ook de reden dat Nederland niet echt met grootschalige hulp Satokhi te hulp komt schieten.De Nederlandse regering stopt liever miljarden Euro’s in het corrupte Oekraïne dan om de leugenaar Santokhi te hulp komen.Santokhi is daarom bedrogen uitgekomen. De Hollanders vertrouwen de crimineel en corrupte Santokhi helemaal niet vertrouwen.
Rapporteer een reactie
De dader is gewoon aan het oefenen voor later!
Dus mijn advies is gewoon opsporen en gelijk vernietigen.
Want als deze( jongen) ouder wordt, is hij in staat om
mensen te beroven cq vermoorden. Dus voorkomen is
beter dan genezen.
sari tori
Jacko
gemodereerd
Waaaw scholier wat vreselijk 😭😭😭
Rapporteer een reactie
@ RobG
Rob wat de criminaliteit bestrijding betreft, is de regering CH: Santokhi
een grote nul, hij doet er geen ene flikker aan! ”Maar de rest valt het mee”
In de tijd van je Baasje, kwamen er geen Medische hulp naar Su, dus
weet wat je schrijft. Laatst kwam er ook een dieren arts om de
honden te steriliseren heb je, je ook aangemeld ?? Misschien wordt
je er kalm van, dan yu no é L#l so minie !!!!!!!
sari tori
Jacko
gemodereerd