De Nationale Partij Suriname (NPS) zal op vrijdag 29 september 2023 haar 77ste jaardag in Grundyari herdenken met een feestvergadering onder de noemer ‘A Nyun Pasi’. Diverse sprekers en de voorzitter zullen de nieuwe weg (lees: nieuwe visie) van de partij aan de leden, genodigden en sympathisanten presenteren. Iedereen die dit leest is welkom.
De NPS feliciteert de Surinaamse gemeenschap met het goede nieuws dat Total Energies in 2028 zal beginnen met het verwerken van 700 miljoen vaten ruwe olie in de Surinaamse territoriale wateren.
Diverse koolwaterstof-deskundigen van de NPS hebben de belangrijk van de ontwikkeling van de offshore olie en gas industrie aangegeven en vanaf het begin geentameerd, dat de enorme inkomsten uit deze sector ten gunste van het geheel volk moeten komen en niet slechts aan een kleine groep politieke gelukzoekers. De NPS brengt in herinnering dat de politieke organisatie ervoor heeft gepleit speciaal beleid te ontwikkelen om deze nieuwe ontwikkeling voor ons land duurzaam te laten zijn. Daarom wil zij een nieuw ministerie in het leven roepen namelijk die met de naam Ministerie voor Olie en Gas.
Regeringen met een NPS signatuur en of geleid door een NPS-er hebben in de haast 50 jaren na de onafhankelijkheid, getoond beleid te formuleren en uit te voeren gericht op het duurzaam ontwikkelen van een generatie en niet slechts op het populistisch winnen van verkiezingen. De NPS heeft meerdere keren getoond door integer leiderschap, transparantie, duurzaam en spaarzaam beleid ons land weer op een sociaal democratische manier op het correcte ontwikkelingspad te zetten. Het hoeft dus geen betoog te accentueren dat de NPS heeft getoond op een verantwoordelijke maner om te gaan met de middelen en inkomsten van Suriname.
De ideologie, filosofie, visie en daadkracht van de NPS leeft thans sterk binnen de groene partij, vooral door de armoede waarin het volk gedompeld is. Om Suriname te maken tot een sociaal economische samenleving waar het prettig vertoeven is kan gerust op het conto van de NPS geschreven worden. Het is de enige politieke partij die historisch bewezen heeft stabiliteit en ontwikkeling in ons land te bewerkstelligen.





De nps kan het op hun cont schrijven ja.
Zeg dan erbij dat elke keer jullie de steun hadden van de zelfde vhp die jullie nu in de steek hebben gelaten, waar zij jullie het hardst nodig hebben. Da kom je met een njun pasi?! Er is geen njun pasi zolang de owru pasi niet schoon gemaakt is. Na het nieuws van Total CEO wil een ieder een njun pasi, deng vergiet a owru pasi. Iedereen wil komen regeren als er al geld in kas is. Ik zeg het weer, ben geen fan van z.e. Chan, maar moet eerlijk zijn, ondanks de fouten heeft hij zijn land en volk niet in de steek gelaten in deze sroeboe, a no long gwe. Hij durft in ieder geval met man en macht Su uit de sroeboe te krijgen, ondanks tegenstand.
DE HEYENA’S STAAN AL OP LOER OM OVER TE NEMEN, WANT A METI EH GROW SAFSAFRI!
Rapporteer een reactie
boskopoemang, jammer voor jou, je ziet de bui al hangen he, nps gaat verder zonder vhp. de tijd zal het uitwijzen, maar inmiddels heeft de tijd uitgewezen dat vhp geen oplossingen, zelfs geen kader heeft, dus terug naar die oude schoen, desnoods met een paar kleine nieuwe schoentjes (nieuwe partijen).
zo gaat nps het dus redden. ik begrijp dat jij rook en vuur uitspuugt, omdat je gedacht had dat chan wist waar hij mee bezig was, psic (saik) hij heeft geen clue.
Rapporteer een reactie
De NPS moet leren van haar fouten. Zoals men destijds de onafhankelijkheid erdoor heeft geduwd – vnl omdat Nederland erg happig was en Pronk coute que coute Suriname een door christenen gedomineerde land wilde maken – en absoluut geen idee had wat te doen met de ontwikkelingsgelden, dus onzinnige projecten zoals Apoera startte om de eigen zakken te vullen, moet men vermijden. Men moet niet het geld zelf willen uitgeven, maar dat door een nationale commissie, bestaande uit diverse partijen en sectoren die de 5 meest belangrijke ontwikkelingsgebieden in kaart gaat brengen, laten doen. Tevens een controlecommissie oprichten die goed de vinger op de pols houdt betreffende de uitgaven.
Rapporteer een reactie
Ja dre, misschien wel misschien niet, ik kijk door een realistisch bril, wie niet zien wil noemen ze op z’n sranang dre eye, uiteindelijk kies je er zelf voor.
Rapporteer een reactie
@ dre, Ben je niet 2 woorden in je alias vergeten, nl. dre don kaw. Hoezo heeft VHP geen kader? Als er één partij is die kader heeft, is het de VHP wel. Jij, dre don kaw, met je niveau 2e klas l.s. weet zeker niet wat kader is, vandaar je slap geouwehoer. Lees de eerste post van boskopumang; zo is het. Santokhi is bezig de stront waar we als land in zijn beland op te ruimen en met zijn inzet en zijn partij komen we stapvoets uit die koeng koeng. Kan je 1 persoon noemen die Suriname beter kon/kan leiden dan Santokhi? Spiet Kong!
Rapporteer een reactie
Dankzij de NPS is het land naar de klote geholpen na 1975.
De onafhankelijkheid is door onze strot geduwd zonder na te denken, typisch een afride eigenschap. De VHP is altijd loyaal geweest naar de NPS toe, maar in nood heeft de NPS de VHP de rug heeft gekeerd. Chan is puin aan het ruimen, een erfenis van de moordenaar.
NPS bestaat niet meer in 2025 gaat op in de NDP, een afride blok om Chan en co het leven zuur te maken !!!!
gemodereerd
Zo leer jij je vrienden kennen. Op volle onstuimige zee je mattie’s verlaten. Dat is laf
gemodereerd
nps zit zich ook al op te geilen , ze voelen de olie al in hun aderen stromen , maar nps u hart zal doodbloeden , olie is niet de brandstof voor een mens , ach en suriname zal in 2028 niet meer bestaan , ons bos wordt in een raptempo gekapt door de chinezen , en dan vindt er op het ontboste grond groot schaal aan goudwinning , en alles wordt vervuilt met giftige stoffen , suriname zal vele natuurrampen meemaken , voordat de olie en gas naar boven komt , ach niemand heeft die olie en gas nog nodig , he nps
gemodereerd
De restanten van het huidige bestuur hebben nooit iets gepresteerd. Hun enige ‘verdienste ‘ is teren op de prestaties van de ex-voorzitter.
Sinds het nieuwe bestuur ging het duidelijk bergafwaarts. Privé-perikelen kregen de voorkeur boven s’landsbelang.
Jullie ex-voorzitter heeft herhaaldelijk geadviseerd om in de coalitie te blijven, omdat hij jarenlang is gesteund door dezelfde coalitie. Dankzij hun hebben jullie meters kunnen maken, dus sla jezelf minder op je borst. Stabiliteit en ontwikkeling mede dankzij en niet ondanks!
Treurig gedoe!
Rapporteer een reactie
nps , wie zijn dat
gemodereerd