HomeOnderwerpenJustitie en politieMan aangehouden voor betasten penis van jongen

Man aangehouden voor betasten penis van jongen

KAM Thuiszorg

-

WK 2026

De 40-jarige F.G. is op zondag 10 september door de politie van Santodorp aangehouden en in verzekering gesteld voor feitelijke aanranding.

De verdachte zou in de vroege ochtend van zondag 10 september de 18-jarige M.Y. in de auto aan zijn geslachtsdeel hebben betast en gestreeld hebben aan zijn dijen.

Caribbean Summer Night

Naar zeggen van het slachtoffer werd hij door de verdachte die de stiefvader is van zijn schoolvriendin, opgehaald van de Wandelmars met de bedoeling hem thuis af te zetten op Hanna’s Lust.

Ergens aan de Ephraimszegenweg werd de jongeman door de verdachte tot twee keer toe betast aan zijn geslachtsdeel.

Bij de voorgeleiding gaf F.G. aan dat hij duizelig werd in de auto aan de Ephraimszegenweg en dat hij daardoor slechts op het slachtoffer leunde voor steun. Hij ontkende het slachtoffer te hebben betast aan zijn geslachtsdeel.

De verdachte werd na afstemming met het Surinaamse Openbaar Ministerie in verzekering gesteld. Het onderzoek duurt voort.

shop now
Geld sturen van Europa naar Suriname

9 REACTIES
  1. Raar gebeuren mannen liefde , doet me denken aan een artikel in het Groene Amsterdammer van een Iraans journalist die zei dat als mannen met elkaar hun penissen spelen vooral binnen islam, dat het verfijning is van de liefde en homoseksueel liefelijk gedrag. Kaliefen van mannenliefde zeer oud binnen islam was een best wel fascinerende artikel.


    Rapporteer een reactie
  2. Ik heb twijfels aan dit verhaal.

    Een paar jaar geleden was er ook een zestien jarig meisje in Rotterdam die haar stiefvader beschuldigde van sexuele handelingen.

    Het bleek een leugen. Ze deed het omdat ze haar stief vader te streng vond.

    Ik wil geen stief kinderen. Want je gaat het nooit helemaal goed doen in hun ogen.

    Ik rust
    Djamoe


    Rapporteer een reactie
  3. @ Djamoe

    Je kan heel aardig ” Stigmatiseren man” niet alle stiefkinderen
    zijn slecht. Ik ken een gezin met 9 eigen kinderen, maar hoe ze hun
    ouders behandel is beneden peil! Maar over tot de orde van de dag
    (onderwerp.) Ik ben faliekant tegen flikkers, deze soort mensen
    moeten ze eenzaam opsluiten. Of gezamelijk bij elkaar, dan kunnen ze
    vrijerlijk rotzooien!


    gemodereerd
  4. Ik word liever door een lelijke slet aangerand, dan door een knappe
    ”Flikker”. @ Rowdie Volgens onze normen en waarden is het normaal
    man en vrouw, en niet man/ man en vrouw/ vrouw. Maar we leven in een
    moderne tijd, maar Jacko doet niet mee. ”Ik hou me bij mijn Marie”.

    sari tori

    Jacko


    gemodereerd

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES