HomeOnderwerpenJustitie en politieEx-minister Misiekaba en gezin in woning overvallen

Ex-minister Misiekaba en gezin in woning overvallen

-

WK 2026

Drie gemaskerde en gewapende mannen hebben afgelopen nacht ex-minister André Misiekaba en zijn gezin in hun woning overvallen te Goede Verwachting in Suriname.

André, zijn vrouw en vier minderjarige kinderen werden in hun slaap verrast door de criminelen. De daders hebben een raam geforceerd en het ijzerwerk verwijderd om zich toegang tot de woning te verschaffen.

Sranan Fest

Waterkant.Net verneemt dat de oud-bewindsman is mishandeld en snijwonden aan zijn hand heeft opgelopen.

De criminelen zijn ervan doorgegaan met gouden halskettingen, ringen, oorbellen, braceletten en een geldbedrag in SRD en valuta.

Het is niet bekend hoe de verdachten het adres hebben aangedaan en verlaten. De Surinaamse politie-eenheden kregen de melding van het voorval en gingen ter plaatse voor onderzoek.

shop now
Geld sturen van Europa naar Suriname

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES