Hard rijden eindigt met botsing tegen schutting en palmboom

5
Auto-tegen-schutting

De bestuurder van deze personenauto heeft dinsdag blijkbaar een wijze les geleerd voor het hard rijden over de Tout Lui Faut Kanaalweg Links in Suriname.

De automobilist, een jongeman die onlangs zijn rijbewijs heeft behaald, verloor op een bepaald moment de controle over stuur, waarna de wagen van de weg raakte en tegen een schutting en palmboom knalde.

De bestuurder bleef ongedeerd. De schade aan de auto en schutting was enorm.

De politie werd ingeschakeld en ging ter plaatse voor onderzoek. Een sleepdienst werd ingeschakeld om de auto af te voeren.


5 REACTIES

  1. Ik snap ook niet dat ze er zomaar een boom en een hek neerzetten.😅😂
    gemodereerd

  2. Wat een geluk dat deze idioot geen onschuldige medeweggebruiker heeft doodgereden. Alleen jammer dat zijn auto niet nog meer beschadigd is.
    gemodereerd

  3. papa , zal alles wel weer betalen , jammer dat dat jochie ongedeerd is gebleven , want straks krijgt hij van papa een andere nog snellere wagen , maar dat zal het einde van dat jochie zijn
    gemodereerd

  4. Rijbewijs gelijk weer intrekken de jongeren denken kheb mijn rijbewijs dus ik kan goed rijden ze vergissen zich want een auto in ook een moordwapen
    gemodereerd

  5. Een rijbewijs halen is nog geen garantie, dat je goed kan rijden.
    Racen moet je laten aan een coureur, want jij bent dat niet! Gelukkig heb je niemand dood gereden sukkel, ze moeten jou
    een stevige ” koti Go geven idioot” .

    sari tori

    Jacko
    gemodereerd

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.