De arrestant A.A., die maandagmiddag van bureau Corantijn was overgebracht naar bureau Waldeck voor verhoor in een serie diefstalzaak, is tijdens zijn verhoor weggerend uit de verhoorkamer. Door kordaat optreden van de agenten van het station is hij wederom in de kraag gevat.
De verdachte is beschoten in zijn been. Volgens de politie heeft hij een schampschot opgelopen. De man is na zijn wederaanhouding overgebracht naar het Mungra Medisch Centrum.
A.A. is uit andere hoofde aangehouden en in verzekering gesteld door de politie van Corantijn. De politie van Waldeck bracht de verdachte, die tevens een arrestant is over naar het bureau voor verhoor. Hij wordt verdacht van een aantal diefstallen.
In het weekend is een verdachte ontvlucht uit politiebureau Munder. Hij wist op een onbewaakt moment weg te lopen uit het station.
Je mag het niet hopen, maar in dit geval zou het beter zijn dat de agent een fout zou begaan en zich niet aan de regels houden door op zijn benen te richten. Nu gaat hij verder met de maatschappij te bezwaren met zijn crimineel gedrag.
Maak melding
Dit merkwaardig incident geeft opnieuw aan hoe amateuristisch het KPS is. Het KPS moet volledig op de schop of worden opgeheven en plaats maken voor een nieuwe korps Politie. De laatste optie geniet voorkeur.
Maak melding
Zit op die celdeuren een slot uit een kledingkast
Maak melding
Dies gers opendeurdag beleid.
Alleen in Sranan boi, sangggg
Maak melding
dus de kps schiet op ongewapende personen?
de man is/was alleen maar een verdachte en is nog nergens schuldig aan bewezen?
dat de man kon weglopen is al dramatisch, maar dat er dan ook nog geschoten wordt?
is al een hoog gehalte ongekwalificeerd gedrag
de laatste tijd zie je regelmatig dat arrestanten en zelfs veroordeelden weg kunnen rennen of vluchten uit hun cel?
zegt genoeg over de kwaliteiten van het hele kps, kwaliteiten die ze dus totaal niet hebben.
Niet dat het me echt boeit dat ze een schuldige schieten
maar de kans is groot dat het een onschuldige is met de trieste kwaliteiten van het kps.
schieten doe je pas in gevaarlijke situaties of bij gevaarlijke cq gewapende personen
Maak melding
Door kordaat optreden van de agenten van het station is hij wederom in de kraag gevat.
====
Zo gaat het steeds met het politiekorps in Suriname, achteraf kordaat optreden en slecht kunnen schieten.
Maak melding
A3 , er zal wel helemaal geen slot opzitten of de celdeur ontbreekt en de agenten slapen de hele dag
Maak melding