zondag, december 10, 2023
HomeOnderwerpenJustitie en politieMan schiet zichzelf dood met jachtgeweer: lijk in beslag genomen 

Man schiet zichzelf dood met jachtgeweer: lijk in beslag genomen 

-

Does Travel & Cadushi Tours

De 55-jarige Clifton Wijdenbosch is afgelopen zaterdag levenloos aangetroffen in het dorp Cabanavo te Lawa in Suriname.

Het vermoeden bestaat dat hij zichzelf met een jachtgeweer onder zijn kaak heeft geschoten met als gevolg dat hij het leven heeft gelaten. Het lijk is voor obductie in beslag genomen. 

Deze week is het stoffelijk overschot naar Paramaribo overgebracht. Het verder onderzoek is overgedragen aan Kapitale Delicten.

opening
Fernandes Express
Caribbean Christmas Party

4 REACTIES
  1. Het gaat niet goed in het land. De situatie wordt alleen maar erger terwijl de aanhang van dit bewind van mening is dat er sprake is van economische stabiliteit. Vorige week waren in Nickerie alleen 4 of 5 geslaagde pogingen van zelfdoding. Zeer triest.


    Maak melding

  2. Nu weet ik het niet meer. Wat gebeurt er in Su. Mensen gaan zomaar dood of plegen zelfmoord. De aanrijding zijn zo wreed. Waarom doet niemand iets?? Er waren dagen dat men in gebed ging voor ins land. Dat ons land schoon was.
    Een vuile omgeving trekt negatieve energie en ellende.


    Maak melding

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES