Jerrel M. (57), die bekendstaat als Kaaiman, heeft jardinstoelen in Paramaribo gestolen. Hij ging op een terrein en nam daar vijf stoelen weg.
Agenten van het Korps Politie Suriname, die bezig waren met surveillance, zagen Kaaiman over straat met de stoelen. Toen de man de politie zag, gooide hij de stoelen weg. Hij rende een leegstaand perceel op om zich schuil te houden.
De zonen van Hermandad stelden een onderzoek in en troffen de man op het desbetreffende perceel aan. Hij werd aangehouden en overgebracht naar het bureau.
Hoewel de verdachte ontkende iets af te weten van de diefstal, heeft de politie hem duidelijk met de stoelen gezien. Hij is na afstemming met het Surinaamse Openbaar Ministerie in verzekering gesteld.
Kaaiman, dat wordt een strafoe voor je want je bent op heterdaad betrapt.
Maak melding
Gewoon aan de echte kaaimans in de zoo voeren.
Maak melding
Waarom nou? Die Kaaiman heeft gewoon een fetisj met jardinstoelen. Deze tuinstoelen had hij nodig voor een comfortabel leven.
Maak melding
Hoho maar, kaaiman had de stoelen nodig om te relaxen met zijn mooie
Kaaivrouw,?
Jammer voor de kaaiman en Kaaivrouw is nu verdrietig omdat kaaiman in de gevangenis zit, een probleem bij de familie
Kaaiman Kaaivrouw??
Maak melding
Kaaiman had een feestje, want er komen gasten, bij familie kaaiman Kaaivrouw?daarom had kaaiman de stoelen nodig, in iedergeval gaat het feestje niet door, jammer voor kaai familie?
Maak melding
Kaaimang maakt z’n naam waar. Die Javanen maken een keer nog saté van kaaiman.
Maak melding
Bigi kaaimang, kaaimang, kaaimang…..now jo ka. Wees blij dat er geen ontiemang in de buurt was.
Maak melding
Na wan kaaimang, kaaimang, kaaimang.
Na wan kaaimang fufuru jardin a bari tjoewe tjoewe.
Maak melding
Hij doet zijn bijnaam eer aan…
Maak melding
Boesskowtoe. Vertel me noh waar ik kan gaan hengelen in su!?
Maak melding
Deng kaaiman srefie broeia now in sranang…sjonge t moet niet gekker worden..!!
Maak melding
Daga interprise&co 29 juli 2021 At 13:37
Off topic:
Ik had onlangs een reactie voor je geplaatst, ik weet niet meer onder welke topic dat was.
Anyway, als ik Su ben, vis altijd met mijn vrienden in Coesewijne, Tibiti en Maratacca. Altijd veel vis en mooie avonturen. In Saramacca zijn er diverse plekken waar je tegen betaling kan vissen. Een van die plekken is in de vroegere Larecoweg. Als je die weg ingaat is er na 5 a 6 km. aan de linkerkant een houten huis. Je ziet op het erf tractoren staan. Daartegenover staat het perceel van de eigenaar. Hij geeft meestal in okt/nov gelegenheid om te vissen.
Dan heeft hij zijn oogst al binnen. Vroeger daar veel kwie-kwie en krobia gevangen.
Maar sinds 2 jaar kun je bij Toms Creek in Lelystad ook op kwie-kwie vissen.
Je vangt daar echt joekels van soke’s en de smaak voortreffelijk want de kweek komt uit Su.
Wel letten op het weer. Voor een goede vangst moet het zeker 4 -5 dagen 24 a 25 graden zijn. Dan zijn ze actief. Suc6
Maak melding
Beste mensen,
Omdat mijn naam steeds gehackt worden door een vuile moslim, is het vandaag de laatste dag dat ik reageer onder mijn naam, Bhanumati.
Als jullie v.a. morgen de naam Bhanumati zien, weet dan dat het die vuile hacker is. Reageer aub niet op z’n posts, beloon zijn hackgedrag niet en weet dat het niet van mij afkomstig is, maar van die hacker. Ik geef de naam Bhanumati op. Ik kies wel een andere naam.
Maak melding
A no mi.
Maak melding
Hij had een vergadering belegd, mag kwam stoelen tekort. Toen begon hij deze stoelendans.
Maak melding