De bestuurder van deze auto dacht vrijdagmiddag slim te zijn en het drukke verkeer te ontwijken, door direct achter een ambulance met sirene ‘zuiging te nemen‘. Zijn voertuig werd in beslag genomen door de Verkeersunit Regio Midden van het Korps Politie Suriname.
De ambulance was met loeiende sirene onderweg om een slachtoffer van een aanrijding op te halen aan de Indira Gandhiweg. De bestuurder zag dat en kleefde achter de hard rijdende ambulance. Toen de politie dit door had werd de man gesommeerd om aan de kant te gaan.
Op het moment dat er werd gevraagd naar zijn rijbewijs en de papieren van het voertuig, bleek dat de bestuurder niet in het bezit is van een geldig rijbewijs. Ook was het voertuig niet gekeurd en had het geen kentekenplaat aan de voorkant.
De auto werd daarom in opdracht van de Surinaamse politie onmiddellijk afgevoerd door een sleepdienst.
En zo zijn er nog honderden, wellicht duizenden van zulke koen koen ede’s op de weg…
Maak melding
Ai mang mi lobing so kising mooi
Maak melding
Eindelijk weer wat knap werk van de politie.
Maak melding
Misdadig gedrag.
Maak melding
Hoe dom kan j zijn
Maak melding
En zo hoort dat!!! Al wie je ook bent, direct actie ondernemen. Hoop dat de politie op deze goed hun werk doen en ook beloont worden. Succes!!
Maak melding
Hai boi…surinamers zijn uniek in hun domheid…sta elke keer weer verrast van hun gekkigheid. Wat eeen idioot. Goed gedaan popo..!!
Maak melding
Zo had een vrouw een motorrijder vermoord. Achter de ambulance racen en rechtaf gaan
Maak melding
highway to hell
Maak melding
Sommigen zullen het ook nooit leren. Ze kijken de dood in de ogen aan en nog harder gaan rijden.Hebben geen begrafenis en autoverzekering en ook geen rijbewijs.
Negre ede tranga. Vraag mij af waarom er zoveel hersenloze gasten in on land rondlopen en er ook geboren worden. Het is jammer dat er niet bij elke geboorte van zo’n gast, geboren wordt met een rode stempel op zijn/haar voorhoofd.Bijvoorbeeld een D voor deugdelijk en een O voor ondeugdelijk.Kan de moeder direct overgaan tot een bepaalde actie.
Maak melding
En toch beweerd men hier dat als je in Suriname kan rijden , kan je overal ter wereld rijden .
Ik zou alle auto verhuur bedrijven ter wereld de wijze raad geven niet eens een 3 wiel fiets of een step te verhuren aan gasten met een Surinaamse Rijbewijs , feit is je weet niet HOE ZE ER AAN HUN RIJBEWIJS GEKOMEN ZIJN ….
Een andere fenomeen in SU is als je een voorrang weg nader, je gewoon je neus van de auto naar voren steek om zo voorrang af te dwingen … dit zou Ideaal zijn in Europa, om mensen van hun oude auto af te helpen door gewoon de neus van de auto te rammen hij is toch fout iemand op een voorrang weg heeft voorrang . dit begrip wordt in Su niet altijd begrepen ..
maar goed Suriname zit vol met HELL DRIVERS
Maak melding
Sranang mang habi dik atie moro Kain. behalve ij het afvuren van kogels want dan slaan ze op de vlucht.
Maak melding
Dies na siekie no ka
Maak melding