De niet-residerende ambassadeur van Thailand in Suriname, Surasak Suparat(r), heeft afgelopen week een afschrift van zijn geloofsbrieven aangeboden aan minister Yldiz Pollack-Beighie van Buitenlandse Zaken (l). Suriname en Thailand onderhouden sinds 1987 diplomatieke betrekkingen. De ambassadeur was voor een werkbezoek in Suriname van 17 tot 19 januari 2018. In samenwerking met de Kamer van Koophandel en Fabrieken wordt er een Roadshow georganiseerd, met als doel de mogelijkheden te presenteren op het gebied van handel en investeringen.
Landen en volkeren die zich wel hebben opgebouwd in de loop der jaren komen de bedelaars helpen. Wat een schaamteloos en waardeloos volk dat zich Surinamer noemt!
Maak melding
Redskin niet zo negatief.het is vooraf altijd makkelijk om boe te roepen dan achteraf sorry te zeggen. …en als jij het beter kan……..
Maak melding
Eindelijk zullen de Surinaamse krijgsgevangenen van de tweede wereldoorlog in Thailand tot rust komen.
Maak melding