HomeOnderwerpenKunst en cultuurVoorstelling 'LUSU: NR 400' op 1 maart in Theater Zuidplein

Voorstelling ‘LUSU: NR 400’ op 1 maart in Theater Zuidplein

-

BODO PARTY

Op woensdag 1 maart a.s. is de voorstelling ‘LUSU: NR 400’ te zien in Theater Zuidplein te Rotterdam. De voorstelling gaat over de ervaringen van de Javaans-Surinaamse Nederlandse Dewi Kasmo in relatie tot de koloniale geschiedenis. LUSU is Sranan tongo (Surinaams) en betekent ‘weggaan’ of ‘kwijtraken,’ maar ook ‘losgaan.’

Dewi Kasmo (1988) is actrice en artistiek leider van Theater LUSU. Ze is geboren in Rotterdam, opgegroeid in Capelle aan den IJssel en heeft een culturele achtergrond in Suriname en Indonesië.

Werken in de Caribbean

USU: NR 400 is gebaseerd op Dewi’s eerste voorstelling DEWI GAAT LUSU uit 2016. Voor LUSU: NR 400 is het project uitgebreid tot een avondvullende ervaring met nieuwe teksten, een omvangrijker verhaal en een kleine traktatie voor het publiek.

Datum en tijd: 1 maart 2017, aanvang om 20:15
Plaats: Theater Zuidplein, Rotterdam.

shop now
Caribbean Paas Party

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES