De afgelopen dagen stonden in het teken van diverse festiviteiten in Suriname, in verband met de jaarwisseling. Drie dagen lang, zaterdag, zondag en maandag namen Surinamers afscheid van het oude jaar en verwelkomen ze het nieuwe jaar. Traditioneel gebeurt dat met populaire feesten in de binnenstad en bij o.a. ‘t Vat. Ook zijn er veel lange pagarra’s die op diverse plekken in de stad worden afgeschoten.
Onze fotograaf was erbij en maakte voor u de volgende beelden:
Meer foto’s zijn te zien op onze Surinaamse fotosite www.surinamefoto.com.








In China zijn deze grappen verboden. Pagaras of bombels kan je in China niet kopen en alles gaat naar de buitenland. Chinezen zeggen veels te gevaarlijk.
Rapporteer een reactie
Én Vamo is de “CHINEES”-zelve…?
Rapporteer een reactie
Laten vele Surinamers behalve het oude jaar achter zich te laten ook daadwerkelijk onhebbelijkheden achter zich te laten. Ze willen er niet over praten want het is taboe. Juist daarom des te meeer om een begin te maken aan deze onhebbenlijkheid in deze samenleving. En dat is..intieme relatie aanknopen met je stiefzus of stiefbroer of een buitenvrouw op na houden. Een bijna typische latijns- Caraibische verdervelijke gewoonte. Moet een keer ophouden. Regring en samenleving doe eens hier wat baan..in plaats van je koppen in het zand steken.
Rapporteer een reactie
In suriname leven ze van oudjaarviering op oudjaarviering. And nothing in between. Het vuurwerk afschieten had maar een voordeel en dat was dat de huidige muskietenplaag minder was tijdens de jaarwisseling
Rapporteer een reactie