Foto van de dag

Laatste berichten

Special

Justitia

PARAMARIBO, 14 mei – Een gloeiend hete aardappel. Zo mag de zaak rond de Decembermoorden best wel omschreven worden. De behandeling is er ook.. Lees verder »

Waterkant.TV
powered by telesur.nl

Laatste reacties

Recente forum topics

Zelfmoord bij Surinaamse politie trekt aandacht

PARAMARIBO, 26 mrt – Het Korps Politie Suriname, KPS, is buitengewoon alert op zelfmoordneigingen in eigen kring. Volgens politiecommissaris Humphrey Tjin Liep Shie. Directe aanleiding zijn drie recente zelfmoordgevallen. Negen politieagenten zijn intussen ontwapend.

Het blijft niet bij neutralisering alleen. “Zij zijn uit veiligheidsoverwegingen ontwapend en onder professionele begeleiding geplaatst”, zegt Tjin Liep Shie tegenover de Times of Suriname. Het ingrijpen zat er al enige tijd aan te komen. De drie agenten die zichzelf van het leven beroofden belichtten ongewild een bepaald fenomeen. Culturele en sociale prikkels kunnen frustratie in de hand werken.

Elders in de samenleving hoeft dit niet tot zelfmoord te leiden. Voor de politieman kan de nabijheid van het dienstwapen de opties vernauwen. “We trachten het fenomeen te minimaliseren. De agenten zullen pas weer over hun dienstwapen beschikken als een deskundige bevestigt dat er geen vrees bestaat voor misbruik”, aldus Tjin Liep Shie. Het korps wil de bevestiging ook nog zwart op wit.

Er zijn 5 reacties

  1. ook bij de politie heeft men vakkundige begeleiding nodig.zoals een maatschappelijk medewerker,de ambtenaren kunnen geen kant op met hun problemen.en wordt steeds verwezen naar personeelszaken.

    personen met een of ander probleem wordt niet serieus aangenomen,en kan gebeuren dat je wordt uitgelachen en bespot wordt.zo gaat dit toe bij vele bedrijven.

    de begeleiding van werknemers met prive problemen is een taboe,men schaam zich om dit aan een dood vreemde te vertellen. waardoor de nodige hulp achterwege blijft, met alle nare gevolgen van dien.

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  2. alert op zelfmoordneigingen.Directe aanleiding zijn drie recente zelfmoordgevallen. Negen politieagenten zijn intussen ontwapend. Zaten zij toevallig bij het arrestatie Team ?hmmmmmmmm….en wisten zij van de komst van de FBI?hmmmmmm..echt vreemde zaak.wordt vervolgd…..

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  3. hahahahaha look who’s talking,

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  4. Zorg!

    Dit is een serieuze zaak waar we geen grove grappen over moeten maken. Agenten zijn ook gewone mensen. Maar agenten komen vaak enge dingen tegen in hun werk die een gewone kantoorklerk nooit zal zien. Daarom is het byzonder belangrijk dat de overheid hier met zorg naar kijkt. Zet deskundigen aan het werk en zorg voor therapie.

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  5. Kan er niet nagedacht worden ,om het dienstwapen niet mee naar huis te nemen?
    Gelukkig worden ze geholpen de 9 anderen,ook zou er een psychische-dienstverlener permanent aangesteld kunnen worden.

    Beoordeel Thumb up Thumb down +1

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reacties moeten inhoudelijk zijn en iets toevoegen aan het bericht, persoonlijke aanvallen worden verwijderd.
  • Reacties met scheldwoorden en/of beledigingen worden verwijderd
  • Constant typen of overmatig gebruik van hoofdletters is niet toegestaan
  • Bij herhaald overtreden van de regels wordt u op de zwarte lijst geplaatst en komen reacties niet meer door
Voor andere discussies kunt u terecht op ons forum:
http://www.waterkant.net/suriname/forum/index.php
Spotlight

Suriprofs wedstrijd 2012

Amnestie 8 dec

Bryan B. wint 1 Miljoen

Kwakoe Festival 2012

Anil Ramdas overleden

Het bestuur van de Stichting Suriprofs heeft deze.. Lees verder »

PARAMARIBO, 20 mrt – Eventueel veroordeelden voor de.. Lees verder »

De uit Suriname afkomstige zanger Bryan Bijlhout heeft.. Lees verder »

Het Amsterdamse stadsdeel Zuidoost heeft vandaag een vergunning.. Lees verder »

De Surinaams-Nederlandse schrijver, journalist en programmamaker Anil Ramdas.. Lees verder »