Startersmissie met jonge ondernemers naar Suriname
Geplaatst op Wednesday, January 7th, 2009 om 12:17 am in Economie, Nieuws uit NederlandStichting IntEnt bereidt zich weer voor op een startersmissie vanuit Nederland naar Suriname. In april vertrekt de organisatie met een groep jonge, ambitieuze mensen die daar een bedrijf willen starten. Het zijn bruisende aangelegenheden. De vorige missies konden nationaal en internationaal op veel belangstelling rekenen.
In maart starten de trainingen voor dit intensieve traject. Daarom organiseert IntEnt een informatieavond over de IntEnt Startersweken op 20 januari 2009 in Den Haag, aanvang 18.00 uur (elevator pitches) of 19.00 uur (algemene informatie).
In totaal zullen er dit voorjaar vijf missies naar verschillende landen vertrekken, waaronder Suriname en Marokko.

Hun spirit zal gauw uitgedoofd worden als ze de stagnatie van de surinaamse bureaucratie (o.a. corruptie, luilakmentaliteit) gaan ondervinden.
rajalsof surinamers die hier vooruit willen komen ook geen stagnatie (in volle vaart) ondervinden
acbdoe niet zo pessimistich mie boi.
DUwees nou eens een keer optimistisch, niet geschoten is aktijd mis.