Foto van de dag

Laatste berichten

Special

Rozendaal

PARAMARIBO, 3 feb – Ruben Rozendaal, medecouppleger en medeverdachte in het 8 december strafproces, voelt zich ‘misleid en misbruikt’ door voormalig coupleider en bloedbroeder.. Lees verder »

Waterkant.TV
powered by telesur.nl

Laatste reacties

Recente forum topics

Werkzoekende Surinamers seksslaaf op Trinidad

PARAMARIBO, 21 nov – De justitie heeft een bende ontmanteld die Surinaamse mannen en vrouwen als sekswerker exploiteerde op Trinidad. Dit meldt officier van justitie en Garcia Paragsingh. De Surinaamse BR (47) is aangehouden als hoofdverdachte.

Ook zit een man vast die vermoedelijk als ronselaar optrad. De ongeveer twintig slachtoffers werden lucratieve baantjes in Nederland voorgehouden. Uiteindelijk belandden zij op het Caribische eiland, waar AR, dochter van BR, de scepter zwaaide. Zij is nog voortvluchtig. “Ze lokten vooral minder geschoolde kinderen van kansarme Hindostaanse gezinnen”, zegt Paragsingh.

Eenmaal op Trinidad werden paspoorten in beslag genomen. Met familie in Suriname mocht niet worden gebeld of onder toezicht. “Nederland hebben ze nooit gezien”, aldus Paragsingh. Van een deel van de slachtoffers is het lot niet bekend. De beide adressen waar de bende opereerde, zijn verlaten. Intussen zijn twee politieagenten naar Trinidad vertrokken voor verder onderzoek.

Er zijn 7 reacties

  1. Mensen worden doorgaans met hersenen geboren, die ze gaande weg het traject kunnen ontwikkelen. Wie vertelt aan mij dat die dames/heren niet weten, althans wisten waar zij mee bezig zijn? Wat een jokers.

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  2. wat bende daar die gasten in sur denken dat het heel makkelijk is nl.het is niet de fout van de mensen die gearesteerd zijn.iedereen zoekt geld???? dat is het groot probleem,hier heb je tog ook te maken met de lover boys.(ik weet het echt niet wat er allemaal gebeurd in deze wereld.)

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  3. Tegenwoordig,zijn er nederlandse seks bedrijven in surname aktief die meiden daar een baan bieden vrouwen moet naakt moeten cammen voor mannen ,meetal mensen uit europa.Velen doen het stieken,zonder dat hun ouders of vriend of man het weten.Ze tegenwoordig bijna alles voor geld ,of voor een paspoort om naar nl te komen.
    En of ze de man nou leuk vinden of niet,ze denken eerst aan de paspoort.Een maal in Nederland veranderen die vrouwen,en dan pas schrik je er van.

    Dus meiden denk goed na,verkoop je lichaam niet zo goedkoop,maar ga werken.Hou de naam van je ouders hoog.

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  4. Mensen worden doorgaans met hersenen geboren, die ze gaande weg het traject kunnen ontwikkelen. Wie vertelt aan mij dat die dames/heren niet weten, althans wisten waar zij mee bezig zijn? Wat een jokers.

    Paraman

    Ben blij voor je dat je hersens hebt!!! Maar ik vindt je toch een heel groen persoon!!! Dit probleen is in Ned. vele malen groter dan Su!!!! Dames uit de oostblok landen worden met de leukste praatjes naar Ned gelokt om vervolgens gedwongen te worden om achter het raam plaats te nemen!!!

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  5. @Raymond, op Curaçao hebben ze deze week nog zo’n Nederlandse pedofiel, Rob de Groot opgepakt.
    Meneer fimde alles voor de verkoop.

    Zie link

    http://www.extra.an/index.php?option=com_content&task=view&id=4511&Itemid=34

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  6. RARE MENSEN!!

    hebben ze niks beters te doen ofsow.

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  7. wereldwijd is dit een groot probleem.hoe los je dit op wat zijn de oorzaken. er moet een oorsprong zijn,zijn wij menselijk genoeg om de leed van een ander aantehoren en samen tot een oplossing te komen.Kinder prost.
    zo begint het .pak het probleem aan .
    Kaatje

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reacties moeten inhoudelijk zijn en iets toevoegen aan het bericht, persoonlijke aanvallen worden verwijderd.
  • Reacties met scheldwoorden en/of beledigingen worden verwijderd
  • Constant typen of overmatig gebruik van hoofdletters is niet toegestaan
  • Bij herhaald overtreden van de regels wordt u op de zwarte lijst geplaatst en komen reacties niet meer door
Voor andere discussies kunt u terecht op ons forum:
http://www.waterkant.net/suriname/forum/index.php
Spotlight

‘Dubbele nationaliteit voor sporters bestuderen’

Vakantiebeurs 2012

Muppet stemmen

Anaconda gezocht...

Mishandeling Nandlal...

Assembleevoorzitter Jenny Simons (NDP) sluit een dubbele nationaliteit.. Lees verder »

Van 10 t/m 15 januari 2012 is Suriname.. Lees verder »

De Surinaams-Nederlandse cabaretiers Roué Verveer, Howard Komproe en.. Lees verder »

De Nederlandse presentator Eddy Zoëy trekt eind januari.. Lees verder »

Het Surinaams Inspraak Orgaan (SIO) heeft vandaag in.. Lees verder »