Foto van de dag

Laatste berichten

Special

Rozendaal

PARAMARIBO, 3 feb – Ruben Rozendaal, medecouppleger en medeverdachte in het 8 december strafproces, voelt zich ‘misleid en misbruikt’ door voormalig coupleider en bloedbroeder.. Lees verder »

Waterkant.TV
powered by telesur.nl

Laatste reacties

Recente forum topics

SP komt met themakrant Surinaamse Nederlanders

Op 23 november om 17.30 uur zal Tweede Kamerlid Harry van Bommel de themakrant ‘samen verder’ presenteren. Deze krant is speciaal gericht op Surinaamse Nederlanders en bespreekt een aantal zaken die deze groep direct aangaan. Van Bommel presenteert de krant op een feestelijke kennismakingsbijeenkomst in de Julianakerk aan de Schalkburgerstraat 219 in Den Haag.

Volgens Van Bommel komt de themakrant op een logisch moment. “Nederland verandert op dit moment de ontwikkelingsrelatie met Suriname in een vriendschapsrelatie. We nemen geen afscheid maar gaan als vrienden samen verder. De contacten tussen de SP en de Surinaams Nederlandse gemeenschap zijn ook hecht. In mijn Kamerwerk laat ik mij geregeld adviseren door organisaties van Surinaamse Nederlanders” aldus Van Bommel.

In de themakrant komen kwesties aan de orde als de luchtvaarttarieven, de 100% controle op Schiphol, het AOW-gat en het ouderenbeleid. Ook staan er interviews in met Surinaamse Nederlanders die actief zijn bij de SP. De krant wordt gedrukt in een oplage van 30.000 exemplaren en zal via SP-afdelingen in de grote steden en op kennismakinsbijeenkomsten worden verspreid. Het eerste nummer is een experiment. Mogelijk zal de SP jaarlijks een themakrant uitgeven. De bijeenkomst in Den Haag wordt gevolgd met een bijeenkomst op 7 december in Rotterdam. Begin volgend jaar worden er bijeenkomsten gehouden in Amsterdam, Almere en Tilburg.

Er zijn 2 reacties

  1. Maar zit SP geen rookworst voor de Suri’s op te hangen.
    Of een rookgordijn….wie weet !!!!

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  2. Menner van Bommel, was het niet zo dat u die hoge ticket prijzen aan de orde zou stellen in de Kamer??? En vragen zou stellen over die 100% Controle??? Nu al krabbelt u terug en komt U met een thema krant?????
    Wat een onzin, en heeft de minister Bert K. misschien ook meegedacht over dit lumineuze idee???
    Volgens mij verveelt de minister zich,en durft hij zich niet te bemoeien met belangrijker zaken in het land??? Dus dan maar iets onozels doen.Weet Agnes het al??? En keurt zij deze neven-activiteiten goed?
    gtr.
    loca

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reacties moeten inhoudelijk zijn en iets toevoegen aan het bericht, persoonlijke aanvallen worden verwijderd.
  • Reacties met scheldwoorden en/of beledigingen worden verwijderd
  • Constant typen of overmatig gebruik van hoofdletters is niet toegestaan
  • Bij herhaald overtreden van de regels wordt u op de zwarte lijst geplaatst en komen reacties niet meer door
Voor andere discussies kunt u terecht op ons forum:
http://www.waterkant.net/suriname/forum/index.php
Spotlight

‘Dubbele nationaliteit voor sporters bestuderen’

Vakantiebeurs 2012

Muppet stemmen

Anaconda gezocht...

Mishandeling Nandlal...

Assembleevoorzitter Jenny Simons (NDP) sluit een dubbele nationaliteit.. Lees verder »

Van 10 t/m 15 januari 2012 is Suriname.. Lees verder »

De Surinaams-Nederlandse cabaretiers Roué Verveer, Howard Komproe en.. Lees verder »

De Nederlandse presentator Eddy Zoëy trekt eind januari.. Lees verder »

Het Surinaams Inspraak Orgaan (SIO) heeft vandaag in.. Lees verder »