Foto van de dag

Laatste berichten

Special

Rozendaal

PARAMARIBO, 3 feb – Ruben Rozendaal, medecouppleger en medeverdachte in het 8 december strafproces, voelt zich ‘misleid en misbruikt’ door voormalig coupleider en bloedbroeder.. Lees verder »

Waterkant.TV
powered by telesur.nl

Laatste reacties

Recente forum topics

De Surinaamsche Bank functioneert normaal

PARAMARIBO, 16 aug – De Surinaamsche Bank, DSB Bank, zal zijn dienstverlening voortzetten, ondanks het conservatoir beslag op zijn tegoeden. Dit zegt bestuursvoorzitter Stephen Smith. Het kortgeding om opheffing te bewerkstelligen mag dan zojuist zijn verloren, cliënten mogen blijven rekenen op de bank.

De omstandigheden waaronder gewerkt moet worden zijn wellicht minder gunstig. “We kunnen niet ontkennen dat de bank moeilijke tijden doormaakt. De bank is het slachtoffer geworden van een conflict tussen twee aandeelhouders”, zegt Smith. Het betreft Parbhoe’s Holding en het Amerikaanse Dorsett Hotels, voormalige partners in een casino.

De laatste heeft miljoenen dollars kunnen overmaken via de bank. Parbhoe’s vindt dat het geld is overgemaakt achter hun rug om. Dat wordt DSB Bank aangerekend. Er is in Nederland een civiel proces aangespannen om compensatie te forceren. Het beslag heeft te maken met dit proces. Smith is optimistisch. Er is hoger beroep aangetekend. “De bank groeit, dit is het bewijs dat er vertrouwen is.”

Er zijn 12 reacties

  1. A baja..
    vonnis nr 4 is binnen.wanneer gaan jullie die top daar naar huis sturen? Kruisland vs geert…uit aruba…
    ook niet zo makkelijk afgelopen, de pogingen om de man te weren hebben uiteindelijk geen resultaat opgeleverd.
    Kruisland en onze residerende jurist noso hebben het weer mis.

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  2. Gewoon werken aan de opbouw van het land.
    Tevens genoeg geld genereren voor land en volk.
    Laat die domoren links liggen.

    Su. behoort geen zaken voor andere landen te bewaken en te regelen om zelf slachtoffer te worden van buitenlandse hebzucht.

    Hoogte input is haast output….dus hoogte Inkomsten is haast hoogte uitgaven.

    Geld moet rollen wit zwart of grijs als het erop aankomt stinkt het niet.

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  3. Dan waar heeft Opa Ruro voor ons gespaard.
    Hij heeft +/- 900 miljo schuld….maar weet nu niet hoe verder te liegen…..arme Suri’s wat een Front…straks zitten wij met heel wat knikkers en een zak vol stront van Front.

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  4. Wij krijgen deze bank ook..
    Let maar op pharboe krijgt zijn zin altijd….
    Dit is een kroonjuweel voor ons….

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  5. Die stomeriken van dese regering en die DSB
    Parboe heef se goet een les geleert
    Kiesie ding mooi
    Bouta for president
    NDP Forever

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  6. Goed artikel want het brengt de torie weer terug tot de kern van de zaak.
    Heeft Parbhoe de bandk er op het juiste moment en de juiste manier van in kennis gestelt dat de mensen van Dorsett Hotels niet langer gerechtigd waren om overschrijf opdrachten te geven aan de bank?
    Al het ander wat er bij gehaald is is crab van krabboes.

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  7. Is de Sur Rechtspraak ook al niet betrouwbaar? En maar zeuren over Nederland
    en het slavernij verleden. Surinamers zijn nu slaaf van hun eigen zakkenvullers!

    Linksom

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  8. ja hoor alles in normaal in Suriname.

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  9. Neus?? die zei toch overal dat het beslag eve snel zou worden opgeheven?Al je theorien ten spijt, heeft de rechter weer tegen dsb gevonnist.
    Nu plotseling andere taal. Neus yu ondeskundig so te….

    De beslag legging BLIJFT gehandhaafd, meneer Neus.
    Kruisland heeft ook dit kortgeding verloren.

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  10. DSB doet zaken met lieden die vaak niet helemaal pluis zijn,vele van deze illustere figuren en bedrijven blijken zelfs aandelen te hebben bij deze Bank en ons maar wijs maken dat er een gedegen anti-witwas beleid wordt gevoerd.Deze rechtszaken getuigen van het tegendeel en naar mijn bescheiden mening is de Top v/d Bank ook niet echt integer.
    Maar,tja in ons swietie sranang tiert moreel verval welig dus ook bij deze Bank ,welks vroeger als zeer integer gold.

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  11. DSB moet 10 september voor de rechter in nederland vesrchijnen.
    Dus laat ze vertellen dat er niks aan de hand is. Ze kunnen zich beter gaan voorbereiden voor 10 september.ze dachten met dit kortgeding te winnen, de rechtbank in nederland straal te kunnen negeren.nu moeten ze wl verschijnen.Tenminste als nepotisme niet maakt dat hun hoger beroep voor 10 september behandeld wordt door von niesewand.
    Aandeelhouders… blijf maar toekijken.

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0
  12. Ik heb een vraagje he. Hoezo wordt er helemaal in Nederland hoger beroep aangetekend? De Nederlandse en Surinaamse justitie zijn toch twee aparte instituten? Hebben Nederlandse aandeelhouders er ook een belang bij ofzo?
    Kan iemand me dat uitleggen?
    Alleen Serieuze antwoorden svp

    Beoordeel Thumb up Thumb down 0

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reacties moeten inhoudelijk zijn en iets toevoegen aan het bericht, persoonlijke aanvallen worden verwijderd.
  • Reacties met scheldwoorden en/of beledigingen worden verwijderd
  • Constant typen of overmatig gebruik van hoofdletters is niet toegestaan
  • Bij herhaald overtreden van de regels wordt u op de zwarte lijst geplaatst en komen reacties niet meer door
Voor andere discussies kunt u terecht op ons forum:
http://www.waterkant.net/suriname/forum/index.php
Spotlight

‘Dubbele nationaliteit voor sporters bestuderen’

Vakantiebeurs 2012

Muppet stemmen

Anaconda gezocht...

Mishandeling Nandlal...

Assembleevoorzitter Jenny Simons (NDP) sluit een dubbele nationaliteit.. Lees verder »

Van 10 t/m 15 januari 2012 is Suriname.. Lees verder »

De Surinaams-Nederlandse cabaretiers Roué Verveer, Howard Komproe en.. Lees verder »

De Nederlandse presentator Eddy Zoëy trekt eind januari.. Lees verder »

Het Surinaams Inspraak Orgaan (SIO) heeft vandaag in.. Lees verder »