WATERKANT.NET
SURINAME, SURINAMERS EN SURINAAMSE ZAKEN OP INTERNET
Foto van de dag
Laatste berichten
Special
PARAMARIBO, 3 feb – Ruben Rozendaal, medecouppleger en medeverdachte in het 8 december strafproces, voelt zich ‘misleid en misbruikt’ door voormalig coupleider en bloedbroeder.. Lees verder »
Laatste reacties
Recente forum topics
Situatie Surinaams binnenland niet verontrustend
PARAMARIBO, 25 mei – De situatie in het binnenland geeft geen reden tot ongerustheid. Dit stelt het Nationaal Coördinatiecentrum Rampenbeheersing, NCCR. Er komen wel meldingen binnen van wateroverlast in verscheidene dorpen. Maar de alarmfase is nog niet bereikt en ingrijpen blijkt nog niet noodzakelijk.
De situatie in met name het Boven-Surinamegebied wordt scherp in de gaten gehouden. “We maken gebruik van de ervaringen die vorig jaar tijdens Operatie Falawatra zijn opgedaan. De situatie is echter nog niet verontrustend”, zegt NCCR-woordvoerder Derryck Beeldsnijder tegenover de Ware Tijd. Het NCCR staat paraat om hulp te bieden als dat nodig mocht blijken.
Het binnenland moet nog herstellen van de schade die vorig jaar is aangericht. Hele dorpen en kostgrondjes zijn toen onder water geraakt. De hulpoperatie Falawatra heeft miljoenen Surinaamse dollars gekost. De voedselhulp is het langst voortgezet, vanwege het uitvallen van de traditionele voorziening via eigen kostgrondjes. Vooral in Paramaribo is gesuggereerd om voor de efficiëntie bij ontwikkeling, grotere clusters te maken van de veelal verspreid liggende dorpsgemeenschappen.
Er zijn 3 reacties
Geef een reactie
- Reacties met scheldwoorden en/of beledigingen worden verwijderd
- Constant typen of overmatig gebruik van hoofdletters is niet toegestaan
- Bij herhaald overtreden van de regels wordt u op de zwarte lijst geplaatst en komen reacties niet meer door
http://www.waterkant.net/suriname/forum/index.php
wacht maar lekker af tot de alarmfase wel bereikt is why not dat is toch typisch surinaams.
typisch Surinaams men wacht op t laatste moment, daarom hebben we de Surinaamse tijd
don,t wait on nobody.get up and do something.