Hoofdmenu

Nieuws menu

Van anderen

Categorieën

Ouder nieuws

Zoeken

Advertentie

Surinaams nieuws: » Suriname mag nog meer regenval verwachten


Suriname mag nog meer regenval verwachten

Geplaatst op maandag, april 30th, 2007 om 2:28 pm in Nieuws uit Suriname, Politiek

PARAMARIBO, 30 apr – Suriname mag zich opmaken voor nog meer hevige regenbuien. Dit meldt de Meteorologische Dienst. Het water mag dan wegtrekken uit de meeste wijken van Paramaribo, maar dat betekent nog niet dat de last ook definitief voorbij is. Het beste is waakzaam te blijven.

De intensieve buien in korte tijd schijnen immers bij het Surinaamse leven te gaan behoren. “Daar komen we niet meer van af”, zegt meteoroloog Roel Oehlers tegenover de Ware Tijd. De hoeveelheden regenwater die vroeger opgemeten werden in drie dagen worden nu geregistreerd binnen enkele uren. Het is dus hoog tijd voor aanpassing van het beleid en een mentaliteitsombuiging.

Afvoersystemen zullen aangepast moeten worden op de veranderende omstandigheden. Nu worden nog te vaak zonder overleg met de autoriteiten open trenzen gedempt. In veel gevallen zijn de buizen die er worden gelegd niet berekend op de grote hoeveelheden regenwater. Ook het dumpen van vooral plastic afval in trenzen en kanalen moet ophouden.

Regenwater in Paramaribo
Regenwater in Paramaribo
Regenwater in Paramaribo
Regenwater in Paramaribo
Regenwater in Paramaribo

Kijk voor meer foto’s ook op www.surinamefoto.com.


4 Reacties op “Suriname mag nog meer regenval verwachten”

  1. Er moet een rubberboten actie in Nederland komen .Voor riool Suriname .Kanhai mag als eerste invaren .Naar de openzee zonder motor.Arme mensen moeten dit weer meemaken?

    Dr.No
  2. Zo meteen is een corjaal HET vervoermiddel in paramaribo. De auto’s zijn dan passé. Nu nog verkeersborden met opschrift “pas op voor overzwemmenden kaaimannen”

    Prik
  3. Droge tijd?geen druk in de waterleidingen
    Regentijd? te kleine rioolbuisjes.het water
    stroomt niet gauw weg.
    Wat Nu?? soso sari..nu lijkt mn stad,net Venetië,het ontbreekt alleen de gondels.

    Tang-Boeng
  4. Ik zal alvast alle grote lege flessen sparen om zelf een vlot te fabriceren.
    Het is ook geen gek idee om het huis alvast op pontons te plaatsen.

    Pinto

Reageer

XHTML: De volgende tags zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

U kunt hieronder reageren maar hou het netjes. Reacties worden niet meteen geplaatst maar eerst gescreend.

  • Reacties met scheldwoorden en/of beledigingen worden verwijderd
  • Constant typen of overmatig gebruik van hoofdletters is niet toegestaan
  • Reacties moeten betrekking hebben op dit nieuwsbericht
  • Bij herhaald overtreden van de regels wordt u op de zwarte lijst geplaatst en komen reacties niet meer door
Voor andere discussies kunt u terecht op ons forum.

Oudere Berichten

Foto uit Suriname:

Waterkant Special:

Films uit Suriname:

Bekijk ook:

Laatste reacties:

Actieve forum topics: