WATERKANT.NET
SURINAME, SURINAMERS EN SURINAAMSE ZAKEN OP INTERNET
Foto van de dag
Laatste berichten
Special
PARAMARIBO, 3 feb – Ruben Rozendaal, medecouppleger en medeverdachte in het 8 december strafproces, voelt zich ‘misleid en misbruikt’ door voormalig coupleider en bloedbroeder.. Lees verder »
Laatste reacties
Recente forum topics
Minder Nederlanders in gevangenissen Suriname
Het aantal Nederlanders dat gevangen zit in Suriname is dit jaar gedaald. Volgens de Nederlandse overheid komt dat door de 100-procentcontroles op de luchthavens in Nederland en Suriname. Daardoor zijn er steeds minder bolletjesslikkers.
In Suriname zitten nu 60 Nederlandse gedetineerden vast, waarvan een deel in Santo Boma. Vorig jaar was dat nog 182. In 90 procent van de gevallen gaat het om drugsdelicten. Santo Boma is een paradijs vergeleken met de cellenhuizen van de politiebureaus aan de Nieuwe Haven en de Keizerstraat in Paramaribo. Daar zitten de mensen in benauwde, overvolle cellen en zien het daglicht niet eens.
In buurland Frans Guyana zijn nog eens dertig Nederlanders gedetineerd vanwege drugs. De Nederlandse ambassade ziet erop toe dat het lokale recht correct wordt toegepast en dat er sprake is van menswaardige detentieomstandigheden. De gevangene wordt gemiddeld acht keer per jaar bezocht, krijgt levensmiddelenpakketten, tijdschriften en 30 euro zakgeld.
Er zijn 3 reacties
Geef een reactie
- Reacties met scheldwoorden en/of beledigingen worden verwijderd
- Constant typen of overmatig gebruik van hoofdletters is niet toegestaan
- Bij herhaald overtreden van de regels wordt u op de zwarte lijst geplaatst en komen reacties niet meer door
http://www.waterkant.net/suriname/forum/index.php
Proficiaat//
Ik weet niet hoor maar er is net zoveel of zelf meer Drugs in Ned.(niet van de bolletje)Ik dacht dat zij verantwoordelijk waren,dat er zoveel drugs in Ned. was.Maar nu wie is het dan….
Lees: het bolletje (de: fout)
sorry hoor